Sprzęt dla NGO Stacja

NGO Stacja

Jest naszym pierwszym autorskim projektem, który uzyskał dofinansowanie w naszej historii 🙂 Dotację przyznało nam Bielskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach projektu „Śląskie NOWEFIO 2021-2023„. Celem projektu jest rozwój naszej Fundacji i utworzenie przez nią kanałów podcastowego pt.: „NGO Stacja”. Znajdź ją od połowy listopada ’21 we wszystkich aplikacjach podcastowych i na stronie www naszego podcastu.

NGO Stacja to podcast dla społeczników, aktywistów, i osób, które chcą działać społecznie. Opowiemy Ci w nim jak pozyskiwać środki na działania społeczne i o tym, co jest ważne w takich działaniach. Wyjaśnimy Ci również, jak uruchamiać energię społeczną bez zbędnej papierologii. Usłyszysz w nim też rozmowy z ekspertami z zakresu zarządzania organizacją pozarządową oraz z organizatorami ciekawych akcji społecznych.

W ramach projektu:
1. Kupiliśmy sprzęt niezbędny do nagrywania montażu i publikacji podcastów. Tj.: mikser, dwa mikrofony, dwa uchwyty/ statywy i kable oraz zewnętrzny monitor graficzny.
2. Nagraliśmy i zmontowaliśmy siedem odcinków podcastu. Każdy odcinek ma około 30 min i jest nagraniem solo lub wywiadem z osobą która może podzielić się swoimi dobrymi praktykami z pracy społecznej. Podcast będzie emitowany co dwa tygodnie od listopada 2021 r. i będzie promowany na różnych platformach internetowych.

Wartość projektu: 7470,00 PLN | Dofinansowanie: 6000,00

Okres realizacji: 4 października – 19 listopada 2021 r.

Skip to content