#028: Pierwsze urodziny podcastu NGO Stacja

NGO Stacja
NGO Stacja
#028: Pierwsze urodziny podcastu NGO Stacja
/

9 listopada obchodziliśmy pierwsze urodziny podcastu. To był emocjonujący rok nagrań i ciągłej nauki. A dodatkowo poprawiania podstawowych błędów i sprawiania, aby było lepiej. Posłuchaj, o tym:

  • jakie trudności napotkałam podczas nagrań,
  • co mnie najbardziej zaskoczyło,
  • czego się nauczyłam.

Tego odcinka koniecznie powinny posłuchać osoby, które chcą uruchomić swój podcast w organizacji. Dzięki temu unikną moich błędów. Dodatkowo będą mogły szybciej i lepiej działać. Chociaż bardzo szczegółowo to zagadnienie omawiam w odcinku poświęconemu nagrywaniu podcastów w ramach projektów.

Wszystkie nagrania i odcinki znajdziesz tutaj w archiwum podcastowym i we wszystkich aplikacjach do słuchania podcastów.

Jeżeli interesują cię statytyki podcastu i te najciekawsze odcinki – znajdziesz je w tym wpisie.

Urodziny podcastu to czas planowania

Urodziny podcastu to taki szczególny czas, w którym zastanawiam się co dalej. Na pewno czeka mnie przebudowa tej strony, która już przestała spełniać swoje funkcje. Miała zostać na chwilę, a została na cały długi rok… (stało się, jak zawsze).

Kolejny krok to utworzenie na stronie serii podcastowych. Przez cały rok pracowicie nagrywałam odcinki poświęcone przygotowaniu i realizacji projektów, wolontariatowi, czy kwestiom formalno-prawnym. Następny krok to audycje poświęcone budowaniu strategii działań organizacji i dostępności działań dla osób z niepełnosprawnością.

Powinnam też wreszcie zabrać się za sensowną promocję działań, ale… jak to w „pozarządówce” – nigdy nie ma na to czasu.

Mam nadzieję, że podcast przetrwa kolejny rok. Lub kolejne lata…

W podcaście wykorzystano muzykę Purple Planet Music.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *