#030: Jak zirytować oceniającego Twój projekt…

NGO Stacja
NGO Stacja
#030: Jak zirytować oceniającego Twój projekt...
/

Sezon na przygotowanie projektów i pisanie wniosków trwa w najlepsze. Właśnie ogłoszono nabory w ramach EtnoPolska, Ojczysty – dodaj do ulubionych. W toku jest konkurs w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich. Decyzję o dofinansowaniu podejmują eksperci (a przynajmniej tak powinno być). Przygotowując wniosek może sprawić, że spojrzą przychylnym okiem na niego. Możesz też zirytować oceniającego bardzo prostymi rzeczami.

Jak zirytować oceniającego?

Są cztery główne błędy, które możesz popełnić, aby Twój wniosek został źle oceniony. Pisząc w skrócie, będziesz mieć mniejsze szanse na dotację, gdy nie przeczytasz regulaminu, ominiesz zasady języka polskiego, nastawisz się tylko na otrzymanie dotacji i wprowadzisz odpowiedni chaos do Twojego projektu.

To w skrócie, a więcej w nagraniu audio. Posłuchaj, bo warto. Dowiedz się też, dlaczego warto oceniać wnioski o dofinansowanie.

Jeżeli nie chcesz słuchać, to niżej znajdziesz link do mojego projektowego narzędziownia. Korzystaj i zwiększ swoje szanse na otrzymanie dotacji 🙂

Dodatkowe materiały

Ten odcinek jest kolejnym z serii „To proste!” W serii nagrałam już odcinki dotyczące: 

W podcaście wykorzystano muzykę Purple Planet Music.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *